Mercuri International uuringud

MÜÜGIKONVERENTS

Mercuri International korraldab igal aastal müügikonverentsi.
Müügikonverents on Põhjamaade suurim üritus ja kohtumispaik B2B juhtidele, kes soovivad mõista ja luua tuleviku müügiorganisatsiooni.
Sel aastal toimub müügikonverents 24.11.2022 ja pealkiri on “The New Era of TRUST”. Me tunneme, et tänapäeval on usaldus ja autentsus vajalikud ja olulisemad kui kunagi varem! Meil on hea meel teatada, et Müügikonverents 2022 on hübriidüritus. Digitaalne osalemine on tasuta, kuid kõik osalejad peavad olema registreeritud veebilehel.

Liitu meiega ANNEXETis, AVICII Arenal Stockholmis või võta osa meie ONLINE-ülekandest.


B2B müügi majakas

Mercuri International uringud on Mercuri Internationali äriüksus. Uuringute kaudu aitame juhtidel ja ettevõtetel luua jätkusuutlikku orgaanilist kasvu. Alates 2000 aastast on Mercuri International uuringud läbi viinud tipptasemel teadusuuringuid koostöös juhtivate rahvusvaheliste ettevõtetega.

  • Me uurime uut fenomeni B2B müügis ja turunduses ja jagame oma tähelepanekuid meie kogukonna liikmetele erinevates formaatides.
  • Me oleme B2B müügi ja turunduse spetsialistid ja huvitatud oma mõtete jagamisest klientidega töötamise uuringute teemadel.
  • Me viime regulaarselt läbi sõltumatuid uuringuid koostöös oma ala spetsialistidega B2B müügi ja turunduse teemadel.

Loeng

Vajad uusi mõtteid ja ideid? Aeg on piiratud ja vaja kaasata suuremat gruppi inimesi? Sellisel juhul meie inspireerivad loengud ja töötoad on parim viis! Pakume inglise ja rootsi keeles. Loe lisaks

Ülevaated

Digitaliseerimine, E- kaubandus,  milleenlased müügis, ostmine. Need on vaid mõningad näited teemadest, mida oleme uurinud viimaste aastate jooksul.  Saadaval on palju suurem hulk uuringute tulemusi.  Loe lisaks

Trendid

Ülevaade viimastest trendidest – Loe lisaks

Tööriistad

Pakume organisatsioonidele fakte ja otsuseid, et toetada B2B turunduse ja müügi digitaliseerimist. Saadaval on aruanded, ettekanded, videod ja põhjad. Loe lisaks

t

Soovid veel infot? Võta meiega ühendust !