KONSULTATSIOONID

Mercuri konsultatsioonid

Kellele?

Mingil etapil vajavad pea kõik ettevõtjad või müügijuhid, aga ka eraisikud kedagi, kes oleks nõu ja jõuga abiks. Selleks võib olla nii madalseis, millest ei näe kiiret väljapääsu kui ka kõrgseis, kus ohjamine on üle pea kasvanud. Sellistel hetkedel on ennustamine ja eeldamine kulukas ning enamasti ei paku lahendusi pikemas perspektiivis.

Mercuri konsultatsioonid

Mercuri International Eesti on pakkunud konsultatsiooniteenuseid ettevõtetele juba aastakümneid, saavutades 100% koostöö käigus püstitatud eesmärkidest.

Kui tunned, et ka Sinu ettevõttel on rohkem potentsiaali kui tulemusi, või vajad abi süsteemse strateegia loomisel, võta meiega ühendust ja võid kindel olla, et koos jõuame täiesti uuele tasemele!

Meie konsultatsioonipaketid

Allpool on toodud mõned meie olemasolevatest efektiivsematest konsultatsioonipakettidest ettevõtetele sageli esinevate probleemide lahendamiseks. Tegemist on süsteemidega, mis kohandatakse vastavalt sinu ettevõtte vajadustele.

Six Battlefields™

Laiendage enda lahinguvälja!
Kindlustage end külgedelt!
Laske konkurendi rünnakud tühja joosta!
Tuld kõigist torudest!


Mercuri strateegia”Six Battlefields” põhineb efektiivsel võitlusel konkurentsiga.

Vaata edasi

Diferentseeritud müügi uuring

Müügi transformeerimine on hädavajalik!


Mercuri Diferentseeritud müügi uuringu näol on tegemist ainulaadse lahendusega ettevõtetele hetkel kanda kinnitavate müügiprobleemide lahendamiseks.

Selgitame välja, mis on sinu müügitiimi kitsaskohad ning koostame seminari just nende probleemide lahendamiseks.

Vaata edasi