Fosway 9-Grid™-i digitaalse õppe kategoorias

Mercuri International, innovaatilise müügikoolituse ja -konsultatsiooni liider, on pälvinud kiitust oma kvaliteedi eest kui “Digitaalse Õppe Spetsialist” Fosway viimases 9-Grid™-is. See on üks vaid kaheksast uuest nimekirja lisandujast, keda peetakse suurepärasuse määravaks teguriks oma valdkonnas.

Fosway 9-Grid™ on oluline ressurss ettevõtete ostjatele, kes otsivad järgmise põlvkonna personalijuhtimise, talentide ja lahenduste valikuid. See on ainus Euroopale keskenduv uurimus ja analüüs, mis võimaldab neil hinnata oma hankevõimalusi viie võtmeteguri alusel: Tulemused, potentsiaal, turupositsioon, kogukulud ja tulevikuväljavaated.

„Meil on suur au olla esmakordselt kaasatud Fosway 9-Grid™-i. See on suur tunnustus meie digitaalse õppe lahenduste kvaliteedile ja meie jätkuvale tööle klientidega, et tõsta nende müügitulemus uusi kõrgusi.”

Frank Herbertz, President & CEO, Mercuri International

Digitaalse Õppe Spetsialistiks klassifitseerimine tunnustab meie keskendumist konkreetsele pädevusvaldkonnale. Fosway arvestab praegu kahe peamise spetsialiseerumisala kvaliteeti – 1) riiulilt saadavad sisukataloogid ja 2) kaasahaaravad õppesimulatsioonid, sealhulgas stsenaariumipõhised digitaalsed õpikogemused.

Et rohkem teada saada, kuidas Mercuri International saab aidata teie müügitulemusi järgmisele tasemele viia, võtke meiega ühendust juba täna.

Saate täieliku aruande alla laadida siin

Fosway Groupist

Fosway Group on Euroopa juhtiv personalitööstuse analüütik, kes keskendub järgmise põlvkonna personalijuhtimisele, talentide haldamisele ja õppimisele. Asutatud 1996. aastal, on nad tuntud oma ainulaadse Euroopa uuringute, sõltumatuse ja aususe poolest.

Juba 25 aastat on nad analüüsinud turu tegelikkust ja pakkunud ülevaateid personalijuhtimise, talentide haldamise ja õppimise tulevikust. Fosway analüütikud teevad ulatuslikku koostööd ettevõtte klientidega, et mõista väljakutseid, millega nad silmitsi seisavad, ja nende tegelikke kogemusi järgmise põlvkonna strateegiate, süsteemide ja tarnijatega. Nende sõltumatu müüjate analüüs pakub samuti olulist ressurssi ostuotsuste tegemisel ja süsteemide valikul.

Contacts

Daniela Vidakovic Lundin, Global Marketing Manager Mercuri International Group
Email: press@mercuri.net
Telephone: +46 8 705 29 34