Mercurist

KES ME OLEME?

Koolitus- ja konsultatsioonifirma Mercuri International sündis rohkem kui pool sajandit tagasi Rootsis. Viimase kolme aastakümne jooksul on Mercurist saanud rahvusvaheline tipptegija, koolitades ja nõustades ettevõtteid enam kui 40 riigis.


Mercuri International Eesti on üks osa rahvusvahelisest Mercurist. Esimesed koolitused viidi Eestis Mercuri nime all läbi juba 1989. aastal. Sellest ajast saati on meie kursustel osalenud üle 10 000 inimese kõiksugu valdkondadest.


Vanima müügivaldkonna konsultatsiooni- ja koolitusettevõttena Eestis jagame oma eduka tegutsemise kogemusi ka klientidega, pakkudes kohalikke olusid arvestavat oskusteavet. 
Mercuri tootevalik vastab nii tänastele kui ka tuleviku väljakutsetele. Rahvusvaheline tootearendus annab võimaluse olla kursis uute suundade ning trendidega laiast maailmast.

Meie põhiväärtusteks on keskendumine tulemustele, tipptasemel müügitöö, valmisolek muutusteks ja koostööks ning ausus ja eetilisus.

MERCURI INTERNATIONAL

MIKS VALIDA JUST MERCURI?

Pea 30 aastat kogemusi Eestis ettevõtete, ettevõtjate ning töötajate koolitamisel ja nõustamisel on andnud meile piisava pagasi suutmaks välja selgitada ja lahendada ka kõige sügavamal peituvaid kitsaskohti.

Mercuri rahvusvaheliste ekspertide poolt koostatud strateegiate ja lähenemise abil suudame pakkuda lahendusi, mis töötavad nii praegu kui ka tulevikus.

Mercuri kvaliteeti on tunnustatud ka rahvusvaheliselt tiitlitega:

  • “Maailma top 20 müügikoolitajad” aastatel 2012-2017 (www.trainingindustry.com, Training Industry Inc.)
  • “Soositud strateegiline koostööpartner igale ettevõttele, kelle eesmärk on edendada rahvusvahelist müügitööd” (ES Research Inc. eksperthinnang)
  • “Maailma top 20 müügikoolitajad” aastatel 2011-2017 (http://www.sellingpower.com, Selling Power – Success strategies for sales management)

MEIE MISSIOON, VISIOON JA VÄÄRTUSED

MISSIOON

Aidata luua ja rakendada ettevõtete strateegiaid, arendada inimesi ja protsesse ning saavutada seeläbi suurepäraseid müügitulemusi. 

VISIOON

Olla globaalselt tunnustatud ekspert müügivaldkonnas. 

VÄÄRTUSED

Meie põhiväärtusteks on keskendumine tulemustele, tipptasemel müügitöö, valmisolek muutusteks ja koostööks ning ausus ja eetilisus. Töötades klientidega üle maailma usub Mercuri International kui rahvusvaheline organisatsioon, et ühtne kultuuriline lähtekoht ja väärtused loovad baasi tulemuslikuks tegutsemiseks. 

MEIE KONSULTANDID

Kaido Vestberg

Kaido on töötanud Mercuris alates 1990. aastast ning on end selle aja jooksul pidevalt täiendanud erinevatel Mercuri International konsultantide kursustel organisatsiooni juhtimise, inimeste juhtimise ja arendamise, müügijuhtimise, võtmekliendihalduse, projektikuhtimise valdkondades.

Kaido Vestberg

Kädi Keinast

Kädil on üle 10 aasta kogemusi inimeste juhtimises ja teenuste müügis. Tema IT-alane projektijuhtimise kogemus annab meile lisandväärtust innovaatiliste lähenemiste läbi ning lisab Mercuri portfelli praktilisi kogemusi erinevate sektorite äriprotsessidest. Lisaks töötas Kädi ka 4 aastat Lähis-Idas, kus saadud teadmised ja kogemused toetavad Mercuri rahvusvahelist süsteemi ning kultuuridevahelist suhtlust.

Sergei Nikitin

Sergei pedagoogiline taust on andnud talle head oskused ka konsultanditööks. Sergei peamised kompetentsvaldkonnad on strateegiline planeerimine ning juhtimise ja müügiorganisatsiooni arendamine.

Leonhard Koort

Leonhard on kümnekonna aasta jooksul arendanud koostöös Mercuriga välja erinevaid motivatsiooniseminare ning osalenud finantsvaldkonda puudutavates nõustmisprojektides. Peamised kompetentsvaldkonnad on juhtimine ning organisatsiooni äri- ja väärtusprotsesside kujundamine.

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID

HR factory on kogenud partner personaliküsimustes, kelle oskus rakendada inimressursi kogu potentsiaali aitab ettevõtetel saavutada nende strateegilisi eesmärke.


Mercuri International Eesti OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Loe edasi siit.


Linkedin Sales Navigator on müügitööriist, mille abil on võimalik kergelt analüüsida ning arendada enda ettevõtte müüki. Mercuri International on Linkedin Sales Solutionsi ametlik partner.


Sapere aude! – Julge olla arukas!

– Horatius, 20 eKr