Hommikukohv müügijuhtimise süsteemist

Milline on ideaalne müügi juhtimise süsteem? Mis on hetkeseis, kui majanduse kriitiline madalseis kogu maailmas kestab? Kuidas kohaldada süsteemset juhtimist väikese ettevõtte jaoks? Kas juhtimist on üleüldse vaja?

2012.-2017. aasta maailma parimate (TOP 20) müügikoolitajate hulka valitud Mercuri kutsub Sind kaasa mõtlema, ütlema ning tegutsema hommikukohvile müügijuhtimise süsteemist.

Hommikukohvi läbiviija Kaido Vestberg püstitab mõtlemiseks mõned teesid, arutleb osalejatega nende üle ning teeb ettepaneku, kuidas oma ettevõttes süsteemi edendada.

  • Kuidas analüüsida saavutatud müügitulemust?
  • Milline on toimiv müügi juhtimise süsteem?
  • Kas juhtida isikukeskselt või süsteemselt? Millist varianti kasutavad rahvusvahelised firmad ning mis on levinum Eesti firmades?
  • Mida eeldab toimiva müügijuhtimise süsteemi loomine?

Kutsume Sind teema üle mõtteid vahetama 16. märtsil 2018, kl 09.30-12.00 Mercuri kontorisse aadressil Roosikrantsi 15-13.

Osalemise kulud katab Mercuri, Sinu investeering on aeg!

Mõeldes enda müügijuhtimise olukordadele, tule jaga enda arvamust, kuulates huvitavat teisteltki osalejatelt. Registreeru telefonil 680 6800 või saates e-mail mercuri@mercuri.ee,  sest osalemine hommikukohvil on tasuta ning lihtsustab otsustamist, kas osaleda Mercuri Ärikooli kursusel Müügipersonali juhtimine.