Tootejuht müügiorganisatsioonis

About the course

Tootejuht müügiorganisatsioonis vastutab toote või tootegrupi käekäigu eest algusest lõpuni. Kuidas kogu protsessi optimeerida ning suurendada toote edukust?

Personaalne lahendus

Kuupäevad ei sobinud? Sinu ettevõttes on enam tootejuhte, kellele see koolitus sobib? Anna meile võimalus pakkumine teha.

Read more

Sinu olukord

Kuna oled tootejuht, siis Sinu vastutusel olevate toodete müügil on organisatsiooni töös suur tähtsus. Vastutad oma toote käekäigu eest turul, algusest lõpuni, alates tegevuste planeerimisest kuni elluviimiseni. See nõuab Sinult tihedat suhtlemist erinevate inimestega oma ettevõttes (müüjad, turundus, logistika jne). Lisaks kontaktid tarnijaga, klientidega, kui ka kõigi teiste tarneahela osadega – aktiivsus ning nende kõigi tegevuste koordineerimine.

Eesmärk ja tööviisid

Kursuse eesmärk on tutvustada meetodeid, mille abil tootejuht saab analüüsida ja mõjutada müügiorganisatsiooni tööd. Tegemist on ainulaadse kursusega sidudes tootearenduse ja müügi. Vaid sel teel on ettevõttel võimalik saavutada oma täielik potentsiaal ja maksimaalne tulu.

Kursusel tutvustatakse, kuidas püstitada oma tootele paremaid müügieesmärke, kuidas müüjaid efektiivsemalt koolitada ning neile vajalikke müügi abivahendeid välja töötada.

Kursuse läbinud tootejuht: 

  1. Oskab paremini püstitada oma tootele müügieesmärke, välja töötada müügi abivahendeid müüjate töö tõhustamiseks ning hinnata müüjate tööpanust ja toote müümise oskusi
  2. Suudab paremini mõjutada turunduse planeerimist, teadvustada müüjatele ja juhtkonnale oma toodete tähtsust ning mõjutada paremini müüjate tööpanust.
  3. Oskab planeerida ka turundust ning selgitada toote tähtsust nii müüjatele kui ka juhtkonnale.

Käsitletavad teemad

  • Tootejuhi roll ja ülesanded
  • Müüva organisatsiooni tööpõhimõtted
  • Motivatsiooni ja hoiakute mõjutamine müügiorganisatsioonis
  • Müügitöö toetamine
  • Tootejuht mõjutajana
  • Müügi lähteplatvormi hindamine ning selle kasutamine
  • Enda arendamine tootejuhina

Koolituse täismaht on 16 akadeemilist tundi ning see kuulub täienduskoolituse õppekavarühma: juhtimine ja haldus. Koolituse täismahus läbinutele ja personaalse tegevusplaani koostanutele väljastatakse tunnistus.

 

Läbiviija

Kaido Vestberg

Kursuse hinnale 700 € lisandub käibemaks

Get a quote or book a course

Select course start date

When Where Consultant Price Quantity
When From:
To:
Where Consultant Price (+ VAT) Quantity
Personaalne lahendus

Kuupäevad ei sobinud? Sinu ettevõttes on enam tootejuhte, kellele see koolitus sobib? Anna meile võimalus pakkumine teha.

Read more

Register


Get a quote