Diferentseeritud müügi uuring ja seminar

Kas tead, millistes müügisituatsioonides sa end täna leida võid? Kas tead trende ja seda, millised on kõige tavalisemad müügisituatsioonid homme? Kas tead, milline on sinu müügimeeskonna müügijõud nendes?
Kui ei, on sinu tulemused ohus.

Tänane müümine on teinud läbi sügava muundumise seoses muutustega kliendi ostuharjumustes. See muutus on nii radikaalne, et traditsioonilised müügimeetodid ei suuda enam tagada soovitud hüpet soorituses.

MERCURI DIFERENTSEERITUD MÜÜGI UURING JA SEMINAR

Põhjalike analüüside ning testimiste tulemusel oleme loonud tänapäevase ja ainulaadse lahenduse ettevõtetele hetkel kanda kinnitavate müügiprobleemide lahendamiseks.

1. KOHTUMINE

Esmase kohtumise käigus Mercuri konsultandiga selgitame välja Sinu ettevõtte müügimeeskonna vajadused järgmisele tasemele jõudmiseks.

2. KÜSITLUS

Sinu ettevõttele edudünaamikat loova muutuse eelduseks on diagnoosida  müügisituatsioone ja müüjate oskusi kõigis nendes olukordades. Selleks koostame esmase kohtumise alusel online-küsitluse (kõigest 40 küsimust), mis saadetakse kogu sinu müügimeeskonnale.

3. SEMINAR

Terve müügimeeskonna informeerimine tulemustest võimaldab saavutada parima vastavuse oma müügistrateegiaga. Poolepäevasel seminaril tehakse Mercuri eksperdi poolt kokkuvõte ning selgitatakse võimalikke lahendusi ja järgmisi käike.

4. JÄRELKOHTUMINE

Järelkohtumisel annab Sinu ettevõtte esindaja ülevaate toimunud progressist ja veel arengut vajavatest valdkondadest ning üheskoos Mercuri konsultandiga leitakse parimad lahendused.Programmi hind kogu müügimeeskonnale kokku on 1500€ + km 
Huvi korral uuri lähemalt või registreeri enda ettevõte telefonil 680 6800 või saates e-maili mercuri@mercuri.ee