Anneli Salk

Mercuri International Konsultant

Anneli Salgal on pikaajaline töökogemus psühholoogia valdkonnas. Alates 1998. aastast on ta läbi viinud koolitusi, psühholoogiaalaseid nõustamisi ning kirjutanud erialaseid artikleid. Anneli Salk on olnud mitme kõrgkooli õppejõud, sealhulgas EELK Usuteaduste Instituudi psühholoogiaõppejõud magistrantuuris ning TEKO täiskasvanute koolitustreener.

Alates 2000. aastast on Anneli Salk läbi viinud psühholoogilisi nõustamisi erahaiglas Fertilitas.

2017. aastal valis Tallinna Haridusamet ta Tallinna aasta koolitajaks klientide positiivse tagasiside põhjal ning olulise panuse andmise täiskasvanute täiendharidusele Eestis.

Alates 2011 aastast on Anneli Salk koolitusfirma Synergia OÜ koolitaja.

Alates 2020 aastast on Anneli EPALE saadik, kirjutades psühholoogia ja hariduse alaseid artikleid.

Anneli on ka Mercuri International Eesti OÜ koostööpartner – konsultant.

Anneli Salk on lõpetanud Tallinna Ülikooli, Professionaalse Psühholoogia Erakooli ja Erickson University Internationali.

Mitmel korral on Anneli Salk käinud Ladahkis Lamayuru kloostris omandamas teadmisi vaimsest tervisest.

Oma erialases töös ühendab Anneli Kanada Ericksoni Ülikoolist saadud psühholoogiaalased teadmised, mis on teaduspõhised ja fokuseeritud konkreetsetele mõõdetavatele tulemustele, Ladakhis Lamayuru kloostrist saadud protsessile orienteeritud praktikatega. Oma psühholoogiaalase tegevuse kohta ütleb Anneli, et teadmised koos praktilise tegevusega annavad soovitud tulemusi. Anneli on inspiratsiooniraamatu „Mina oma elus – kuidas ise endaga elada ja oma visioone teostada“ autor.