Kursuste info

AVATUD KURSUSED

Mercuri International Eesti pakub rahvusvaheliselt tunnustatud Mercuri International Business School™ kursuseid juhtidele ja kliendisuhete valdkonna spetsialistidele, sh. müügiesindajatele, teenindajatele ja assistentidele.

Avatud kursused on jaotatud valdkondade alusel:

Avatud kursustel võivad osaleda kõik huvilised nii erinevast kui ka samast ettevõttest.

Avatud kursuseid toimub iga kuu ja kava on üleval siin:

Koolituskalender

ETTEVÕTTESISESED KURSUSED 

Kõik meie pakutavad ettevõttesisesed kursused ja arenguprogrammid sünnivad koostöös kliendiga, arvestades nii firma kui ka selle töötajate eripära, arengu- ja koolitusvajadusi.

Meie peamised pakutavad siseprogrammid:

  • Firmasisesed kursused, mis koostatakse vastavalt kliendi soovile
  • Konsultatsioonid müügi- ja teenindusorganisatsiooni arendamiseks
  • Treeningud, kus harjutatakse ja arendatakse juba olemasolevaid tööoskusi

Ettevõttesisese programmi soovi korral võta meiega ühendust ja leiame koostöös parima variandi!

Kontakt

PRAKTILINE INFO 

Mercuri Internationalil on kinnitatud majandustegevusteade (TKH Majandustegevusteade nr 142157) täiskasvanute täienduskoolituste korraldamise kohta.

Õppekavad
Mercuri koolitused kuuluvad järgmistesse õppekavade rühmadesse: ärindus ja haldus, juhtimine ja haldus, hulgi- ja jaekaubandus.

Ärinduse ja halduse alla kuuluvad kõik Mercuri müügi- ja teeninduse kursused (näiteks Tulemuslik müügitööAssertiivne müükKonsulteeriv müük, Kliendikeskne teenindamine jne).
Juhtimise ja halduse alla kuuluvad kõik Mercuri juhtimiskursused (Müügipersonali juhtimine, Inimeste juhtimine, Liidrioskuste arendamineStrateegilised läbirääkimised jne).

Õppekeel ja õppevorm
Õppekeel on eesti keel ja õppetööd viiakse läbi lühikursuste või -seminaride vormis. Täpsem töövorm on kirjeldatud iga koolituse sisututvustuses.

Koolitustele registreerumise ja arveldamise kord
Mercuri koolitused on mõeldud eelkõige äriettevõtete ja riigiasutuste töötajatele, kes soovivad täiendõpet lähtuvalt oma tööülesannetest.
Koolitustele registreerimine toimub jooksvalt ja vastavalt tellija soovile.
Koolituse tellija ja koolituse pakkuja vahel vormistatakse tellimuse kinnitus vastavalt tellija poolt valitud koolituse kohta.
Arveldamine toimub vastavalt koolitaja poolt tellijale esitatud arve põhjal. Arved väljastatakse koolituse toimumise ajal.

Koolitusel osaleja nime muutmise ja koolitusest loobumise kord
Kui soovitakse enne koolitust vahetada osaleja nime, siis tuleb sellest koolitajale teada anda vähemalt üks nädal enne koolituse toimumist. Enne koolitust saadetakse osalejatele kursuse kutsed.
Kui on koolitusele registreerutud ja soovitakse loobuda, siis tuleb sellest koolitajat teavitada vähemalt üks nädal enne koolituse algust.

Koolituse ja/või seminari lõpetajatele väljastatakse tunnistus või tõend, kui osaleja on õppekava täitnud täies mahus.